Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
SZYBKI KONTAKT

Waszyngtona 12/67 i 68

15-269 Białystok


 tel. +48 85 742-30-04 
 tel. +48 85 744-10-19 
 biuro@kancelaria-skalimowscy.pl

Godziny pracy:
Pn. - Pt 9:00 -17:00

O FIRMIE

Jesteśmy rodzinną Kancelarią Adwokacką z pokoleniowymi tradycjami. Ponad 30 – letnie doświadczenie w zawodzie adwokata pozwala nam przedstawić szeroki zakres obsługi prawnej z możliwie najdogodniejszym rozwiązaniem dostosowanym do potrzeb każdego Klienta.


Świadczymy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną w zakresie reprezentowania w sporach sądowych osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, a także udzielania porad prawnych i sporządzania pism procesowych.


Zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszej działalności. W razie pytań i wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji i zachęcamy do spotkania w siedzibie Kancelarii lub kontaktu telefonicznego.


AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Zgodnie z treścią art. 59815 § 1 k.p.c. jeżeli osoba, pod której pieczą dziecko pozostaje, nie wykonuje albo niewłaściwie wykonuje obowiązki wynikające z orzeczenia albo z ugody zawartej przed mediatorem w przedmiocie kontaktów z dzieckiem, sąd opiekuńczy, uwzględniając sytuację majątkową tej osoby, zagrozi jej nakazaniem zapłaty na rzecz osoby uprawnionej do kontaktu z dzieckiem oznaczonej sumy pieniężnej za każde naruszenie obowiązku.

Zakres działalności


SPRAWY KARNE

SPRAWY RODZINNE

SPRAWY GOSPODARCZE