Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
SZYBKI KONTAKT

Waszyngtona 12/67 i 68

15-269 Białystok


 tel. +48 85 742-30-04 
 tel. +48 85 744-10-19 
 biuro@kancelaria-skalimowscy.pl

Godziny pracy:
Pn. - Pt 9:00 -17:00

ADWOKACI

Adwokat Kazimierz Ryszard Skalimowski:

Jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Po odbyciu aplikacji sądowej i adwokackiej oraz złożeniu egzaminu zawodowego został wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Białymstoku. W 1992 roku wraz z ojcem Stanisławem Skalimowskim seniorem oraz bratem Stanisławem Skalimowskim otworzył jedną z pierwszych w Białymstoku prywatną kancelarię adwokacką. Od 1995 roku jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku. W roku 2004 został wybrany na stanowisko wicedziekana ORA w Białymstoku, pełnił tę funkcję przez 2 kadencje. Następnie w roku 2010 został wybrany na Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku i funkcję tę sprawował do roku 2016. Aktualnie sprawuje funkcję wicedziekana ORA.

Adwokat Karol Filip Skalimowski:

Jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Po odbyciu aplikacji adwokackiej oraz złożeniu egzaminu zawodowego został wpisany na listę adwokatów białostockiej Izby Adwokatów.Od roku 2011 wraz z ojcem Kazimierzem Skalimowskim i siostrą Matyldą Skalimowską prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką.

Adwokat Matylda Zuzanna Skalimowska:

Jest absolwentką Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Po odbyciu 3 letniej aplikacji adwokackiej oraz złożeniu egzaminu zawodowego została wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Białymstoku. Indywidualną kancelarię adwokacką prowadzi od początku 2014 roku. Od lutego 2016 r. wpisana na listę mediatorów stałych Sądu Okręgowego w Białymstoku.